Відпочивайте в Закарпатті!

Земля, наближена до неба, має вас чим порадувати!

4

Зима – другий за популярністю період відпусток. Традиційно  Закарпаття — регіон саме для зимових видів відпочинку. Перш за все, тут живуть гостинні люди, які зроблять ваш відпочинок незабутнім; по-друге, снігове покриття на гірських вершинах тримається до середини травня, а велика кількість історичних, культурних, архітектурних об’єктів не залишать байдужим нікого.

Найперспективніший гірськолижний комплекс на полонині Драгобрат щороку запрошує на відпочинок любителів катання на лижах навіть пізньої весни, тут не лише відпочивають, але й організовують різноманітні змагання.

Боржавські полонини — Пилипець, Подобовець та Ізки, чекають на гостей з усієї України та зарубіжжя. Сьогодні тут росте інфраструктура, ремонтуються дороги, вдосконалюється сервіс.

Найдовша гірськолижна траса також знаходиться в Закарпатській області – на г.Красія Великоберезнянського району.

Та й в цілому майже всі райони краю мають можливість розвивати зимовий туризм. Понад 60 витягів функціонує на території області. Близькість до Європейського Союзу стимулює закарпатський бізнес працювати над введенням європейських стандартів в обслуговуванні.

Плануючи зимову та новорічну відпустку, подаруйте собі та своїй родині незабутні відчуття від відпочинку в найгостиннішому регіоні України – в Закарпатті. Ми вас приємно здивуємо.

Денис Ман, директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Закарпатської ОДА!

IMG_20151125_192700_4

Гірськолижний комплекс ,,Драгобрат” – гірськолижний курорт України, розташований на висоті 1800 м над рівнем моря, біля підніжжя карпатських гір Стіг і Близниця, на відстані 10 км від смт Ясіня Рахівського району. Драгобрат ще називають «Карпатська Сибір, бо сніг може лежати з листопада до травня, що є ідеальним місцем відпочинку як для екстремалів так і для початківців. Тут більш ніж 12 тис. м. гірськолижних трас, 5 пунктів прокату спорядження.

12375470_1091944764149619_448998027_o

Гірськолижний курорт ,,Красія” є однім з найбільш оснащених і популярних курортів Закарпаття. Знаходиться в с. Вишка, Великоберезнянського району. Два сучасних крісельних підйомники, які підіймають на вершину гори висотою 1036м.  Сезон в Красії розпочинається з грудня і триває до квітня. 2 пункти прокату гірськолижного спорядження та 8800 м. гірськолижних трас.

Пилипець, Синевирська Поляна, Синевир, Подобовець, Верхній Студений, Річка, Міжгір’я

Перспективним та безперечно популярним серед туристів є Міжгірський район, на території якого розташовано 20 діючих гірськолижних витягів бугельного та крісельного типу,  12 пунктів прокату гірськолижного спорядження та понад 22 тис. м. гірськолижних трас.

Сніговий покрив  триває в середньому з грудня до кінця березня — початку квітня.

3

 

Головні туристичні події зими в Закарпатті

18 грудня, м.Ужгород. Парад миколайчиків

Щороку напередодні Дня святого Миколая в Ужгороді з’являються маленькі «миколайчики», які роздають усім перехожим цукерки, дзвонять дзвониками та співають новорічно-різдвяні пісні, а потім усі вони поєднуються в один великий потік, який збирається на площі Театральній, де знаходиться головна ялинка міста.

Акція готується вже 18 рік поспіль. Запрошуємо!

11-14 січня, м.Мукачево. Червене вино

Обласний фестиваль-конкурс «Червене вино» проходить на центральній площі міста під час святкування Старого Нового року у час, коли починають відкривати діжки з молодим вином.

Гості фестивалю зможуть дегустувати закарпатські вина домашнього та заводського виробництва, придбати чи пляшку чи, навіть, діжку вина, яке їм сподобалося.

Відчути атмосферу свята допоможуть театралізовані вистави на новорічну тематику, а також виступи аматорських колективів області.

Винороби з усіх куточків Закарпаття змагаються за звання кращого винороба. Переможці отримують цінні призи.

1 (120)31 січня. с. Геча. Фестиваль різників

У Берегівському районі в с. Геча щорічно проходить конкурс-фестиваль гентешів. Тут гості мають можливість побачити, як готуються традиційні закарпатські страви зі свіжого м’яса. У 2010 році фестиваль визнаний кращим гастрономічним фестивалем України. Головна задача заходу – презентувати приготування традиційних для угорської кухні бограчу, перкельту та гуляшу, які є популярними для закарпатських ресторанів.

Друга половина лютого, м.Ужгород. Ужгородська палачінта

Восьмий рік поспіль туристи відвідують Ужгородську палачінту – гастрономічний фестиваль з різноманітною культурною та розважальною програмою, що поєднує українські та закарпатські традиції та сучасні тенденції. Назва фестивалю походить від угорського “palacsinta”, що українською означає «млинець».

Проте окрім великої кількості видів млинців гості стають свідками великої кількості заходів, що відображають культуру і традиції закарпатців, а також – процедури спалення мари, що символізує закінчення зими.

Leave a Reply