Трускавець – місто здоров’я!

Сучасний ритм життя, погана екологія, постійні стреси і нерегулярне харчування призводять до численних захворювань та втрати інтересу до повноцінного життя.  Ефективний спосіб протистояти цьому – це регулярно відновлювати та очищати свій організм.

Truskavets-210611_0077

І тут на допомогу сучасній людині приходить наш курорт Трускавець!

Трускавець – місто здоров’я – це не гасло і не просто слоган. Це – його ознака і внутрішнє наповнення. Це наша історія, наше майбутнє і наше натхнення.

Датою офіційного заснування бальнеологічного курорту вважається 1827 р. В цей час споруджено приміщення для перших 8 ванн.
Хімічний аналіз мінеральної води «Нафтуся» вперше провів львівський вчений, аптекар і хімік Теодор Торосевич в 1836 році.

В 1892 році Трускавець піднявся на рівень таких оздоровниць європейського значення як Ріхенгаль та Вісбаден. Будуються готелі, вілли, пансіонати.

Основні переваги Трускавця, як бальнеологічного курорту:

 1. Єдине в світі місце народження живої води Нафтуся, яка володіє унікальними властивостями по оздоровленню організму людини;
 2. Екологічно – чистий регіон;
 3. Віковий досвід в курортології;
 4. Комфортні умови проживання;
 5. Розвинута інфраструктура;
 6. Близькість до країн Західної Європи;
 7. Можливість повноцінного оздоровлення та відпочинку на будь  який гаманець (смак і рівень доходу).

Truskavets-210611_0129

Курорт володіє потужною базою мінеральних вод, зокрема всесвітньовідомою унікальною “живою” водою “Нафтуся”.

Це слабомінералізована гідрокарбонатна, магнієво-кальцієва вода з високим вмістом органічних речовин нафтового походження. Саме тут доречно акцентувати, що запаси Нафтусі є невичерпні, адже вона утворюється шляхом просочення природніх опадів через грунти, які я лише в курортному парку Трускавця.

Завдяки своїм унікальним властивостям "Нафтуся»:

 • має сечогінну, жовчегінну і протизапальну дію, що сприяє відходженню дрібних каменів із сечо- та жовчовивідних шляхів;
 • попереджує каменеутворення, зменшує запальний процес, має виражену спазмолітичну та знеболючу дію;
 • нормалізує жировий, вуглеводний і білковий обмін , що важливо при лікуванні хворих на цукровий діабет і ожиріння;
 • покращує діяльність шлунково-кишкового тракту і підшлункової залози;
 • покращує діяльність шлунково-кишкового тракту і підшлункової залози;
 • підвищує активність залоз внутрішньої секреції;
 • відновлює печінкові клітини;
 • виводить з організму радіонукліди, шлаки та недоокислені продукти обміну речовин;
 • нормалізує імунну систему, завдяки чому підвищуються захисні сили організму, зменшується ризик онкологічніих захворювань

Комплекси Трускавця здатні задовольнити будь які побажання та запити. Широкий вибір номерів та апартаментів дозволить знайти відповідний варіант за смаком кожного і на будь який гаманець.

До послуг відпочивальників – санаторно – курортні заклади різного рівня комфортності і відповідним ціновим спектром: від санаторіїв – тисячників  — до невеличких пансіонатів, вілл на 10-12 номерів класу «люкс», суперсучасних spa – центрів, лікувально – діагностичних, оздоровчих комплексів та п’ятизіркових готелів.

Але всіх їх об’єднує одне – відповідність ціни та якості.

Крім традиційних для Трускавця методів лікування та оздоровлення активно почав розвиватися напрямок Spa – індустрії.

Truskavets IMG_6318

Spa – це ціла філософія відпочинку. «Sanus per aqua»  — «здоров’я через воду». Саме тому в основі Spa – процедур лежить використання і цілюща сила грязі і мінеральних вод.

В Трускавці функціонують  близько 10 – ти різноманітних Spa – центрів, які дають можливість отримати повний спектр Spa – процедур, в тому числі :

 • банні процедури ( більше 20 видів парних та саун);
 • басейни з мінеральними водами Трускавця та Мертвого моря.

Трускавець – це справжній рай для шанувальників активного екологічно-чистого відпочинку. Гори начебто створені для тих хто віддає перевагу активному відпочинку в Карпатах. Багато хто шукає все нові і нові можливості як відпочити цікаво, активно, а головне з користю для здоров’я. Активний відпочинок в Трускавці достатньо різноманітний – це тури на квадроциклах різної складності і довжини, пішохідні маршрути (теренкури), кінні маршрути, риболовля та різноманітні спортивні розваги. Це допоможе відпочити фізично, відновити гармонію душі і тіла та отримати нові враження.

Truskavets Rixos aqua

Трускавець – місце проведення міжнародних та всеукраїнських фестивалів, конкурсів, а також наукових форумів і конференцій.

Тут щорічно відбувається Міжнародний економічний форум. Зимовий фольклорний фестиваль: «Ой радуйся земле!», фестиваль дитячої творчості «Яскрава країна», міжнародні кінофестивалі «Корона Карпат» та «Золота пектораль», Всеукраїнський фестиваль «На Великдень – в Трускавець» — цікаві родзинки, що надають Трускавцю особливої неповторності.

Comment is closed.