Спеціалізований багатопрофільний санаторій ім.С. Лазо

Курорт Сергіївка – приморський клімато-бальнеогрязевий курорт, розташований за 85 км на південь від м. Одеса, де для відпочинку та оздоровлення запрошують  сучасні санаторії, дитячі оздоровчі табори, бази відпочинку, пансионати, готелі. Щедре південне сонце, тепле Чорне море з піщаними пляжами, поєднання морського й степового повітря, лікувальні ванни на рапній воді та грязі Шаболатського лиману, хороше медичне обслуговування, комфорт – все це ставить Сергіївку в ряд найбільш популярних курортів України .               

Основні лікувальні фактори — лікувальна грязь, рапа, мінеральна вода, що використовуються для лікування хворих в санаторії ім. С.Лазо, покращують обмінні процеси, периферичний кровообіг, кровообіг внутрішніх органів,  обезболюючий, протизапальний, розсмоктуючий ефект, посилюють життєздатність організму, нормалізують гормональний фон, допомагають виведенню радіонуклідів, омоложують організм, заставляють його боротися з хворобою.

В склад грязі входять нерозчинні (кремнезем, глинозем, окиси заліза, калія, магнія, кальція та ін.), розчинні (солі натрія, кальція, калія, магнія та ін.) і органічні речовини (вуглеводи, жири, рештки  тваринних і рослинних організмів).  На думку знаменитого вченого В.П. Філатова, в лікувальній грязі містяться и так звані биогенні стимулятори — речовини, посилюючі життєстійкість організму.

Під впливом місцевого застосування грязевих процедур покращуються регенеративні процеси в кістках, виявляється реконструктивна фаза кісткового регенерата  до повного перетворення кісткових структур.

Значні зміни під впливом грязелікування розвиваються в головних травних залозах: знижується кислотність шлункового соку и вміст в ньому соляної кислоти, уповільнюється эвакуація вмісту шлунка.

Грязі приймаються у вигляді:
1.   Загальних аплікацій -  грязями Т-38-40 градусів для виконання процедур типу «брюки», «куртка», «комбінезон», «панчохи», «рукава», «шорти» и т.п.
2.  Грязеві SPA-укутування, маски.
3.  Грязеві компреси.
4.  Гальваногрязь на уражені ділянки, чи їх проекцію.
5.  Фонофорез грязі.
6.  Електрофоретична грязь та ін.
7. Газогрязеві ванни («Царська ванна»).
8. Грязеві розводні ванни.


Другий лікувальний фактор — рапна вода лиману, з давніх часів використовується в лікувальних цілях,
завдяки          високому вмісту мікроелементів і біоактивних речовин. Рапу лиману використовують для лікувальних ванн, вихрових ванн, гінекологічних зрошень, підводного душу-масажу, душу Шарко,  циркулярного и   восходящего душу.

На основі рапи лиману проводяться вологі укутування за Кнейпом.

В санаторії працює інгаляторій,  (інгалятори тепловологі та ультразвукові), з додаванням лікувальних препаратів, відварів трав, масел, соди та рапи.

Для лікування респіраторних і алергічних захворювань працюють кабинети ароматерапії, спелеотерапії, фітотерапії, пропонуються разноманітні лікувальні чаї, кисневі коктейлі.

Працює зал ЛФК і тренажерний зал, масажні кабинети.

В кабинеті фізіотерапії відпускаються  процедури ампліпульстерапії, ультразвукової та УВЧ-терапії, д'арсонвалізації, електрофорезу, світлові напівванни для кінцівок, магніто- и магніто-лазеротерапії, ДМВ- и СМВ-терапії, франклінізації, електросну, електронейростимуляції та ін.

Клінічно-біохімічні аналізи крові, сечі, мокротиння, гінекологічні, урологічні обстеження проводяться на базі централізованої лабораторії за показаннями та призначенням  лікаря.

Динамічний нагляд за діяльністю серця проводиться на сучасному  ЕКГ-апараті, котрий обслуговують фахівці високого рівня.

Інфраструктура:

 • пляж
 • безкоштовне паркування
 • кіно-концертна зала
 • WI-FI
 • тренажерна зала
 • більярдна зала 
 • літній танцювальний майданчик
 • дитяча  кімната
 • сауна с басейном
 • спортивні майданчики
 • экскурсії

На курорті розвинена інфраструктура розваг: дитячі атракціони, парк-пам’ятник сучасної паркової архітектури «Сергіївський», численні бари, кафе,  дискотеки, рибна ловля, прогулки на катерах та яхтах, водні мотоцикли та ін.

Вул. Набережна, 3, курорт Сергіївка, 
м. Білгород-Дністровський, 
Одеська область, Україна, 67780
Тел:+38 098 8187896, +38 097 8181798 (приймальна)
www.slazo.com.ua
e-mail: slazo2017@ukr.net

Leave a Reply