Санаторно-готельний комплекс «Дніпро-Бескид»

Санаторно-готельний комплекс «Дніпро-Бескид» гостинно запрошує на відпочинок та лікування.

До послуг відпочиваючих найсучасніша лікувально-діагностична база і високопрофесійний медичний персонал. У нас ефективно лікують: нирки, печінку, жовчовивідні шляхи, сечостатеву систему, підшлункову залозу, шлунково-кишковий тракт,  цукровий діабет, хронічні захворювання органів дихання та захворювання опорно-рухового  апарату.

Днепр-Бескид-3

Належно облаштовані одно і двомісні номери, «напілюкси» та «люкси», бювет з унікальною за своїми цілющими властивостями мінеральною водою «Нафтуся». Тільки у нашому бюветі відпочиваючі мають можливість лікуватись у Трускавці «Моршинською» і «Східницькою» мінеральними водами.

Ультразвукова діагностика проводиться на апараті «Siemens», виробництва Німеччини.

Очищення і гідромасаж кишківника – на німецькому апараті «Колоногідромат».

Рання діагностика новоутворень (пухлин) молочної залози – на найсучачнішому мамографі виробництва Франції.

Лікування та профілактика порушень кровообігу, цукрового діабету, серцево судинних та інших захворювань, за допомогою апарату магніто-вакуум-озоно терапії «VACUMED» виробництва Німеччини.

Для ефективної терапії в  галузях ортопедії, ревматології, фізіотерапії та реабілітації після травм використовується апарат ударно-хвильової терапії «Gymna ShockMaster 500» виробництва Бельгії.

Безопераційне лікування аденоми передміхурової залози методом транс-уретральної терапії на апараті «Термоспек-1000ТМ»  ізраїльського виробництва.

Лікування хронічних захворювань органів дихання проводиться в соляній спелеокамері.

Обладнання «Атланта-2» для підводного витягування і гідромасажу хребта.

В оздоровниці широко використовується озокеритолікування, підводний душ-масаж, висхідний та циркулярний душ, кишкові зрошення, грязелікування, рефлексотерапія і гірудотерапія, а також ванни: мінеральні, перлинні, бішофітні, хвойні, радонові, сірководневі, скіпідарні, йодобромні, з екстрактами лікувальних трав, та з сіллю Мертвого моря.

Днепр-Бескид-1

Відпочиваючих, яким подобається затишок і комфорт запрошуємо в пансіонат «Алексік». Пансіонат «Алексік» – це 27 комфортабельних одно і двомісних номерів, номерів класу «напівлюкс» та «люкс». В пансіонаті є своя дієтична їдальня.

Санаторно-курортне лікування відпочиваючі проходять в лікувальному корпусі санаторію «Дніпро», який розміщений поруч з пансіонатом на спільній території.

Гостей, які надають перевагу розкоші і зручності, запрошуємо в готель «Grand Алексік». Готель пропонує 10 ексклюзивних номерів категорії люкс і напівлюкс.

Розкішні предмети інтерєру і просторі кімнати  задовольнять смаки найвибагливіших гостей. Крім діагностики  і  лікувальних процедур гостям готелю «Grand Алексік»  надана можливість необмеженого відвідування SPA центру   в складі якого – басейн, джакузі, фінська, турецька та інфрачервона сауни, солярій.

Харчування гостей відбувається в ресторані готелю.

В  СГК  "Дніпро-Бескид"  Вам гарантують комфортний відпочинок,  ефективне  лікування  і  щиру гостинність!

Адреса оздоровниці:
82200, Україна, Львівська обл, м.Трускавець, вул. Дрогобицька, 33
Тел/факс +38(03247) 6-94-42,  5-11-05,  +38 (066) 25-37-986 , (067)  961-65-80
www.beskyd.com.ua  ,  e-mail: dneprsan@mail.ru

Comment is closed.