Санаторій «Медобори»

Головний лікар санаторію «Медобори»

Мартинюк В.І

 

Заслужений лікар України,

кандидат медичних наук,

асистент кафедри медичної реабілітації та спортивної медицини

член-кореспондент Академії екологічних наук України

 

Василь  Іванович Мартинюк.

 

Санаторій «Медобори» — один із найкращих санаторних комплексів України, розташований в 20 км від м. Тернополя. Розташування обиралось не випадково – в тій місцині є величезні запаси сірководневої води, яка джерелами виходить навіть назовні.

29

За своїм складом ця вода – чи не найкраща в Україні, що дозволяє успішно лікувати захворювання опорно-рухового апарату, периферичної та центральної нервової систем, шкірні захворювання. Разом з тим, практично немає проти показів, що дозволяє лікувати і людей з недугами серцево-судинної системи і літнього віку.

Окрім сірководневої води територія санаторію багата й натрій-хлоридною водою (для лікування шлунково-кишкового тракту), сульфідними торфогрязями та голубою глиною.

Усі ці поклади дарунків природи в санаторії використовують для лікування в різних комбінаціях, таким чином впливаючи часто не на один недуг, а комплексно. До речі, у світі такого поєднання різної дії лікувальних факторів в такій кількості і з таким ефективним складом просто немає.

Впроваджено нові методи лікування: «Чан» з сірководневою водою; пивотерапія (лікування «живим» нефільтрованим пивом); іпотерапія (лікувальна верхова їзда); апітерапія (лікування продуктами бджільництва); кріотерапія (лікування холодом). Відкрито косметичне відділення, «воскова кімната», гірудотерапія (лікування п’явками).

 

Санаторій «Медобори» — заклад справді європейського взірця з лояльною ціновою політикою.

ТДВ «Санаторій Медобори»
48122 вул. Л.Українки, 22, с. Конопківка
Теребовлянський р-н, Тернопільська обл.
Тел. +380355122267, 53323, 53342
Тел./факс 03551 51233
Реєстратура: 0503774647
Секретар: 0504375013
e-mail: info@medobory.com.ua
сайт: www.medobory.com.ua

Leave a Reply