«Червона калина»: зцілюємо тіло й душу

Санаторій «Червона калина» — один з найкращих оздоровчих закладів України, у якому за 26 років існування відпочивали громадяни 40 держав з усіх континентів. 

Оспівана в піснях червона калина вважається універсальним засобом, що покращує здоров’я, надає сили, бадьорості та наснаги. Саме тому наш санаторій носить таку назву: адже ми, по суті, займаємось тим самим: оздоровлюємо тіло й душу за допомогою природного середовища. При цьому застосовуємо й народні методи, дієвість яких підтверджується століттями: апітерапію, гірудотерапію, обгортання глиною, сон на вуликах із живими бджолами, різноманітні види масажу, прогрівання житом, піском, сіллю та бджолиним воском тощо.

Лікує природа

Сучасні люди потерпають від несприятливих екологічних умов, від стрімкого темпу життя, який продукує у багатьох хронічний стрес. Усім цим факторам можна успішно протистояти: екологічно чисте природне середовище, досягнення сучасної медицини у поєднанні з народними рецептами, які дійшли до нас із глибини століть, здатні суттєво покращити самопочуття та зміцнити здоров’я практично кожного. Головний лікар «Червоної калини», заслужений лікар України Микола Юрійович Сивий упевнений, що навіть місцевий мікроклімат має лікувальні властивості. Судіть самі: Наш санаторій розташовано в сосновому лісі, на березі великого озера, на території 26 га з дендропарком, де ростуть рідкісні й ендемічні рослини. Багато з них, до речі, виступають як сировина для практик народної медицини й застосовуються в комплексному лікуванні та оздоровленні наших клієнтів.

Привабливою рисою нашого санаторію є власні джерела мінеральної води. З одного з них отримуємо йодобромну воду. Ця вода застосовується у вигляді ванн при комплексному лікуванні захворювань серцево-судинної та периферійної нервової системи, при захворюваннях опорно-рухового апарату. Корисна вона також при гінекологічних, урологічних патологіях, та деяких захворюваннях шкіри. За хімічним складом та терапевтичним ефектом ця вода подібна до тієї, що витікає з одного із джерел у Карлових Варах.

Друге джерело – хлоридно-натрієво-магнієва  вода, подібна до Миргородської. Її п’ють ті, хто страждає на хронічні гастрити, коліти, панкреатити, та при інших захворюваннях органів травлення. Для цього в санаторії створений сучасний бювет.

Один дах – всі послуги

В нашому санаторії усі послуги надаються під одним дахом: Це є досить актуальним  холодної пори року. Хоча, зрозуміло, навесні, влітку та ранньої осені наше оточуюче середовище виконує функцію додаткового оздоровлюючого фактору.

Еко-спа: результати, як у Швейцарії!

Відомо, що світовим центром спа-індустрії є Швейцарія: тамтешні клініки дають можливість на тривалий час повернути красу й молодість не тільки шкірі, але й усьому організму. Однак ми на українському Поліссі вміємо робити практично те ж саме, причому без застосування «жорстких» методик, таких, як регулярні ін’єкції хімічних реагентів та подібних втручань! Організм очищує, а відтак красу й молодість повертає сукупність кліматичних, природних та екологічних факторів, які ми застосовуємо у комплексі та називаємо «еко-спа». Наш фітобар із багатющим асортиментом цілющих напоїв, це лише одна, невелика, складова екологічної терапії, яка дозволяє на тривалий час покращити самопочуття. Насправді до нашого «еко-спа» входять найрізноманітніші процедури, такі, як мінеральні та трав’яні ванни, спеціальні маски та обгортування, та інші, більш спеціалізовані процедури, які здійснюються за призначенням лікаря. Зрозуміло, що все це поєднується із чистим повітрям,  дієтичним харчуванням в екобарі, прогулянками нашою територією, купанням в озері та водними розвагами… А результат – як після швейцарської клініки! До того ж, за ціною, у кілька сотень разів дешевшою, ніж у Швейцарських Альпах…

Санаторій «Червона калина» пропонує понад 190 лікувальних методик (класичної та народної медицини) при захворюваннях:

— серцево-судинної системи;
— органів травлення;
— нервової системи;
— опорно-рухового апарату;
— органів дихання.

Номерний фонд санаторію (250 місць):

  • «Будиночок на воді», що за оригінальністю архітектури схожий на ялтинське «Ластівчине гніздо»
  • котеджні будинки:

      «Блакитна лагуна» у вигляді корабля

      «Шевченкова хата» (трикімнатний з усіма зручностями)

      «Медова хата» (двокімнатний з усіма зручностями)

      «Пляжний шалє» (двоповерховий  з усіма зручностями)

  • номери «Люкс» (трикімнатні, з окремим і загальним входами)
  • номери покращеної комфортності «Напівлюкс» (двокімнатні)
  • стандартні номери (одномісні, двомісні, тримісні)

ДОЗВІЛЛЯ:
Конференц-зала на 50 місць, кінозала на 150 місць, спортивна та тренажерна зала по 600 кв. м, літній тренажерний майданчик, пляжна зона, човни, катамарани, верхова їзда, велосипеди, ролики та ін.


Сивий Микола Юрійович
Syvyi Mykola Yuriiovych

головний лікар
санаторію «Червона калина»
Заслужений лікар України
лауреат Державної премії України
Chief Physician of the health
center Chervona Kalyna
Honored Doctor of Ukraine,
Laureate of the State Prize


Наша адреса:
35318, Україна, вул. Лісова, 1, с. Жобрин,
Рівненський р-н., Рівненська обл., санаторій «Червона калина».

Контактні телефони:
тел/факс +38 (0362) 61-84-80, 61-84-85, 67-00-61,
+38 (097) 73-60-098

E-mail: kalina.chervona@gmail.com

www.chervonakalina.rv.ua

Leave a Reply