Бальнеологічний курорт Східниця

L1030800

Природа подарила Східниці лікувальні джерела, так звані мінеральні води “Нафтуся”, з яких на сьогодні вивчено  38 джерел. Завдяки їм Східниця стає поряд із Трускавцем, всесвітньо відомим курортом. Одним з найкорисніших є джерело № 18, яке знаходиться безпосередньо біля готелю “Санта Марія”. Чудодійні властивості “Нафтусі” дозволяють успішно лікувати на курорті захворювання печінки, жовчовивідних шляхів, шлунково-кишкового тракту, нирок і сечовивідних шляхів, обмінну речовин (цукровий діабет, ожеріння, подагру). А її імунно-модулююча дія дозволяє відновлювати захисні сили організма та попереджує онкологічні захворювання.

Джерело 2С – лужно (содове) аналогів цієї води в Україні не існує. Її вживають при захворюваннях шлунку, кишківника та дванадцятипалої кишки.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Відпочинковий комплекс «Санта Марія» запрошує Вас в захоплюючу подорож Карпатами.

Чудові гірські пейзажі, елегантна архітектура і вишукане внутрішнє оздоблення створюють атмосферу в готелі спокою та чудового відпочинку. Ми пропонуємо своїм ГОСТЯМ затишні номера наступних категорій: стандарт, напівлюкс, люкс та люкс з каміном. Номери обладнані всім необхідним для комфортного проживання.

_MG_3016

До послуг наших ГОСТЕЙ: тенісний корт, сауна з басейном, тренажерний зал, більярд, відкритий басейн, дитячий майданчик та дитяча кімната, картинна галерея, бібліотека, альтанки, автостоянка, WiFi, ресторан та бар. A наші енергійні і талановиті шеф-кухарі вже знайшли чудові  відповіді на будь-який Ваш запит.

Відпочинковий комплекс “Cанта Mарія” варто відвідати, до нього варто повернутися.

_MG_3416

«Здоров'я — це ще не все, але без здоров'я все ніщо» Сократ

Запрошуємо Вас зміцнити своє здоров'я за допомогою дарів природи. Курортний лікар призначить Вам найбільш корисні процедури: комплексну апаратну фізіотерапію, озокеритотерапію, бальнеотерапію і гідропатію, спелеотерапію, інгаляційну терапію, масажі, ентеральну оксигенотерапію. В нас Ви зможете оздоровитись по основним профілям: захворювання печінки, жовчовивідних шляхів, шлунково-кишкового тракту, нирок і сечовивідних шляхів, обмінну речовин (цукровий діабет, ожиріння, подагра), а також пройти курс лікування по супутній патології, такої як захворювання опорно-рухового апарату, захворювання органів дихання, нервової системи, серцево-судинної. Ми допоможемо стомленим стресами людей створити гармонію душі і тіл,а а здоровим додамо ще більше сил та енергії.

a341cc28733ce6e811709fac526db03e

Профілі лікування:

  • Захворювання ендокринної системи. Порушення обміну речовин
  • Захворювання нервової системи
  • Захворювання опорно-рухового апарату
  • Захворювання органів дихання і ЛОР-органів
  • Захворювання шлунково-кишкового тракту та гепатобіліарної системи
  • Урологічні захворювання

Comment is closed.